Hayaller Fabrikası

Hayaller Fabrikası

Projeler

2009 yılında kurulan Hayaller Fabrikası, marka bilinirliğini yükseltip marka değerini artıracak reklam fikirleri geliştirir, sektörler içinde fark yaratacak reklam stratejileri üretir. Kurulduğu ilk günden bu yana; farklı fikirlerle ufukları genişletebilmeyi, yol haritası çizerken fikir alışverişinde bulunmayı, çok çalışmakta sınır tanımamayı, işbirliğine başlarkenki heyecanını hiç kaybetmeyen bir ajans, bir ekip ve bir çözüm ortağı olmak misyonuyla çalışır. Sosyal medya iletişimi alanında uzmanlaşmış ekibiyle dijital strateji, sosyal medya iletişimi ve yönetimi alanlarında danışmanlık ve ajans hizmetleri vermektedir.

www.hayallerfabrikasi.com.tr

Geleceğin Ayak İzleri - İlk 1000 Gün Zirvesi

Geleceğin Ayak İzleri - İlk 1000 Gün Zirvesi

Projeler

Toplumumuzun mental ve bedensel refahı yüksek bireylerden oluşumuna katkıda bulunmak adına yola çıktığımız Geleceğin Ayak İzleri – “İlk 1000 Gün” Zirvesi ile, amacımız “İlk 1000 Gün”de her yıl daha fazla baba, anne ve bebeğe ulaşabilmek ve ihtiyaçları doğrultusunda toplumsal katkıyı da önemseyerek onlara dokunabilmektir. 1.’si 06 Nisan 2016, 2.si 05 Nisan 2017, 3.’sü 11 Nisan 2018, 4.’sü 10 Nisan 2019 tarihlerinde Point Otel Barbaros’ta gerçekleşen “Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi” 08 Nisan 2020’de 5. kez yine İstanbul’da düzenlenecek. 

www.geleceginayakizleri.com 

İlk 1000 Gün

İlk 1000 Gün

Projeler

“İlk 1000 Gün” ile “Gelecek” inşa ediyoruz.

Her bireyin “İlk 1000 Gün” olarak adlandırabileceğimiz bebeklik sürecinde ve elbette ki devamında, duygusal, ruhsal ve bedensel ihtiyaçları sağlıklı ve dengeli olarak karşılandığında gelecekteki yaşantısında hastalıkları ve mental dengesizlikleri yaşama olasılığı da azalıyor. Böylelikle birey daha sağlıklı ve daha mutlu olduğu bir yaşantının mimarı ve sahibi oluyor.

Bu sebeplerle toplumumuzun mental ve bedensel refahı yüksek bireylerden oluşumuna katkıda bulunmak adına yola çıktığımız “İlk 1000 Gün” App ile amacımız doğru bilgi ile İlk 1000 Gün’de her an daha fazla anne ve babaya ulaşabilmek ve ihtiyaçları doğrultusunda toplumsal katkıyı da önemseyerek onlara ve bebeklerinin hayatına dokunabilmektir.

Bu aplikasyonda  öncelikli hedefimiz; insan yaşamındaki İlk 1000 Gün’ün önemine dikkat çekmek için düzenlediğimiz Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi ile ortaya koyduğumuz; bilimsel alt yapısı güçlü, rasyonel, toplumsal katkıyı önemseyen, ebeveyn odaklı, marka mesajlarını sektörün etik kurallarını dikkate alarak aktaran içeriklerimizi digital platformlarımıza da aynı özenle aktarmak.

www.ilk1000gun.com

BiErgenMeselesi

BiErgenMeselesi

Projeler

Bi Ergen Meselesi’nde öncelikli amacımız; her gün daha fazla ebeveynin ve dolayısıyla ergenin hayatına doğru bilgi ile dokunabilmek, daha bilinçli bir toplum yaratma kararlılığımız ile sürdürülebilir bir proje yaratmak ve daha sağlıklı bir gelecek inşa edebilmektir.

DüşünYola

DüşünYola

Projeler

İlhamını Mardin’den alan ve bu sebeple ilk durağı Mardin olan;
ülke coğrafyasını o coğrafyanın insan hikayeleriyle harmanlamak ve öne çıkarmak üzere yola düşmüş bir proje
Coğrafyayı insana dokunarak keşfeden, daha fazla ilham için yola düşen ve kendisini bir gezgin çırağı olarak tanımlayan Şebnem Çavuşoğlu ile siz de @dusunyola

www.dusunyola.com

Wonderbrands

Wonderbrands

Projeler

“WONDERBRANDS” Gelecekten Sorumluyum Platformu tarafından ilk kez Nisan 2020’de düzenlenmesi ve her yıl aynı tarihlerde tekrarlanması planlanan, odağına “Gelecek”i alan tek günlük bir zirve. Geleceğe ilham olmak olgusuna hizmet eden, projeler geliştiren, alanında etkin ve Gelecekten Sorumluyum kriterlerine uygun olan her markanın hedef kitlesine doğrudan ulaşabileceği bir platform.